pet kargo fiyatlari

Evcil Hayvan Taşıma Fiyatları

Evcil hayvan taşıma fiyatları, evcil hayvanınızın kapladığı alan ve gideceği mesafe ile orantılıdır. Aşağıdaki resim üzerinde kafes türlerimizi görebilir, minik dostunuza uygun kafesi seçebilirsiniz. Pet kargo fiyatları ve kafes boyutlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Small Kafes:

Bu kafes türümüzde genel olarak kedi, küçük ırk köpek ve yavru köpek taşınmaktadır. Boyutları 50*33*33 olan bu kafes türümüzü tercih eden minik yolcularımız kendi taşıma boxları ile gelmelidir.

Medium Kafes:

Bu kafes türümüzde orta ırk köpekler ve büyük ırk kediler taşınmaktadır. Boyutları 76*48*53 olan bu kafes türümüz tarafımızca verilmekte olup yolcularımızın herhangi bir kafes alma vs ihtiyacı yoktur.

Large Kafes:

Bu kafes türümüzde büyük ırk köpekler ve büyük ırk kediler taşınmaktadır. Boyutları 107*71*76 olan bu kafes türümüz tarafımızca verilmekte olup yolcularımızın herhangi bir kafes alma vs ihtiyacı yoktur. Büyük ırk köpeklerde sakinleştirici alma ihtiyacı duyulursa lütfen veteriner hekiminize danışarak uygun bir sakinleştirici isteyiniz. Tarafımızca uyutma ya da sakinleştirme operasyonumuz bulunmamaktadır.

NOT: Tüm ırklarımız için yakalama hizmetimiz bulunmamaktadır. Evcil hayvanlarınızı kafese yerleştirerek teslim etmek ve kafesten teslim almak müşterilerimizin sorumluluğundadır.

NOT: Yolcularımız evcil hayvanın boyundan küçük kafesi alamamaktadır ve almış ise iadesi yoktur. Büyük boy kafesimiz müsait ise ücret farkı ile büyük kafese aktarılır. Kafes müsait değilse bir sonraki en yakın müsait tarihe aktarılır.

Pet Kargo Ücretleri :

Evcil hayvan taşıma ücretlerini gideceğiniz km ve kullanacağınız kafes boyutuna göre belirlemekteyiz. Tur tarihinden en az 14 gün önce yapılan rezervasyonlar için özel olarak %50 indirim uygulanmaktadır.

Belirli aralıklarla yapılan turlarımızı görmek için pet kargo tarihleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Arama kelimeleri: pet kargo fiyatları, evcil hayvan taşıma fiyatları, pet nakil ücretleri, pet transfer ücretleri, pet taksi ücretleri, şehirler arası evcil hayvan taşıma ücreti