Pet taşıma ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilir daha fazlası için bizlere Whatsapp destek hattımızdan yazabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Pet Kargo Merak Edilen Konular

Minik dostumuzun rahat bir yolculuk geçirmesi için pet kargo yolculuğumuzdan önce en az 3 saat yemek yemeye ara vermelisiniz. Aksi takdirde rahatsızlıklar ve kusma yaşanabilir. Dilediğiniz kadar su verebilir yada yürüyüş yaptırabilirsiniz.

Teslimat ve alım noktası seçtiğiniz turda belirtilen konumdur. Pet kargo tarihlerimiz için tıklayınız.

Evden alım yaptırmak isteyen müşterilerimiz için, alım yapılacak ya da teslimat yapılacak konumun, bizim teslimat noktamıza olan uzaklığı ile şehir içi tarife ile ücretlendirilmektedir.

Araçlarımızda small boyut hariç diğer kafeslerimiz bulunmaktadır. Small boyutlu hayvanlar için ölçüleri buraya tıklayarak görebilirsiniz. Dilerseniz kafesi  pet marketimiz üzerinden alabilirsiniz. Yolculuk öncesinde minik dostumuzu aracımızda bulunan, kilosuna göre özel hazırlanmış kafeslere uygun bir şekilde yerleştirmeniz gerekmektedir. Bizim tarafımızdan yakalama yada zorla müdahale yapılmamaktadır.

Toplu pet taşımalarda Fiat Doblo markalı aracımızın tek yön kapasitesi şu şekildedir:
1 adet Large kafes
1 adet Medium kafes

4 adet Small Box

Renault Trafic markalı aracın kapasitesi şu şekildedir:
2 adet Large kafes
3 adet Medium kafes
4 adet Small kafes

Pet kargo tarihleri sayfamız üzerinden size uygun turu tıklayıp detayların bulunduğu sayfaya giriniz. Pet kargo detay sayfasındaki “Şimdi Rezervasyon Yap” butonuna tıklayınız. Gideceğiniz noktaları ve tarihinizi seçip, kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Pet nakil esnasında dilediğiniz zaman araçtaki personelimiz ile iletişime geçip konum bilgisi isteyebilirsiniz. Whatsapp üzerinden canlı konum sayesinde anlık olarak takip edebilirsiniz.

Şehirler arası geçerli olan bu pet taşıma türü, sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenmektedir. Toplu pet taşıma belirli tarih ve saatte, belirli noktalardan belirli noktalara, diğer misafir minik dostlarımız ile gerçekleşmektedir. VIP taşıma ise sizin dilediğiniz tarihte dilediğiniz rota üzerinden transfer sağlanmasıdır.

PATİ TAŞIMA EVCİL HAYVAN HİZMETLERİ

Minik dostlarımızı gidecekleri yere güvenle ulaştırıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası hizmetlerimiz ile evcil hayvanlarınızın transferlerini aynı gün teslimat ilkemiz ile konfor ve hijyenik olarak gerçekleştiriyoruz.

Pet Kargo Tarihleri

Merak Ettiğiniz Her Şey İçin

Whatsapp hattımızı kulanabilirsiniz.

  • +90 (535) 233 20 60